Zonguldak Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Zonguldak’a gitmeyi düşünüyorsanız ve Zonguldak’a gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Zonguldak’da yapmanız gerekenler. Zonguldak’a gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Zonguldak’da keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat.

Zonguldak denince akla ilk gelen şeyler Taş kömürü, Devrek Bastonları, Gökgöl Mağarası. Bunların yanı sıra Zonguldak’ın tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Zonguldak’a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır. Zonguldak’da Yapılacak Şeyler Karadeniz’e kıyısı olması sebebiyle tabi ki birçok plaj mevcut. Denizi oldukça temiz ve güzel. Başta Filyos plajı, Karakum plajı, Kireçlik plajı, Uzunkum plajı, Sazköy plajı başta olmak üzere birçok plaj bulunmakta ve bu plajlardan birine yada bir kaçına mutlaka uğrayın. Zonguldak’da yapılacak diğer bir aktivite ise rafting yapma. Bu konuda özellikle Devrek ilçesi öncü. Her ne kadar bölgede bu aktivite gelişmemiş olsa da Zonguldak’a gelen ziyaretçilerin yapmak istediği bir aktivite. Eğer biraz huzur bulmak istiyorsanız doğa yürüyüşlerini deneyin. 3 kilometreden fazla uzunlukta olan yürüyüş yolu parkuru üzerinde ayrıca Harmankaya Şelalelerinde yer almakta. Bu yürüyüş parkuru ve Harmankaya Şelalesi Zonguldak merkeze de yakın sayılır. Yapabileceğiniz diğer bir aktivite ise Zonguldak mağaralarını gezmek. Mitolojide Hades’in ölüler ülkesi olarak isimlendirilen Cehennem Ağzı Mağaraları ve Herkül (Karadeniz Ereğli), Cumayanı Mağarası ve Gökgöl Mağarası (Merkez), Çayır Köyü Su Mağarası (Çaycuma). Son olarak tabi ki damak tadınız yani yöresel yemekler. Başta osmanlı çileği, pirinçli börek, uğmaç çorbası, cevizli dolma, yaprak sarma, malay, tirit, lahana turşusu, çöpele, kabuklu fasulye, beyaz baklava olmak üzere birçok yöresel lezzetleri mutlaka tadın. Gerek kendinize gerekse sevdiklerinize hediyelik eşya olarak satın alabileceğiniz birçok üründe mevcut. Akla ilk gelenler ise Devrek bastonu ve madenci heykelcikleridir.

Güzeller güzeli Zonguldak ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Zonguldak Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.