Yozgat Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Yozgat’a gitmeyi düşünüyorsanız ve Yozgat’a gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Yozgat’ta yapmanız gerekenler. Yozgat’a gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Yozgat’ta keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat.

Yozgat denince akla ilk gelen şeyler Saat Kulesi, Akdağ Ormanları ve Kerkenez Harabeleri. Bunların yanı sıra Yozgat’ın tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Yozgat’a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır. Yozgat Kaplıcalar Yozgat’a gittiğiniz zaman Yozgat’ın şifalı kaplıcalarına mutlaka gidin. Gerek Sarıkaya kaplıcaları olsun gerek Sorgun Kaplıcaları olsun gerek Boğazlıyan Kpalıcaları olsun gerekse Yerköy Kaplıcaları olsun hepsinin kendine özgü şifaları vardır. Romatizma, kırık ve çıkık, kadın hastalıkları, kronik bronşit, üst solunum yolları rahatsızlıkları, safra kesesi taşları, karaciğer ve mide rahatsızlıkları, cilt rahatsızlıkları ve ağrıların dindirilmesi gibi rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Yozgat İnanç Turizmi Yozgat inanç turizmi açısından oldukça zengindir. Birçok türbenin yanı sıra kilisenin de bulunduğu Yozgat’taki bu inanç merkezleri şöyle; Şeyhzade Ahmet Efendi Türbesi Şeyh Osman Nuri Bağdadi Türbesi Gedikhasanlı Şakir Efendi Türbesi Şah Sultan Hatun Türbesi Çayıralan Çerkezbey Türbesi Ali Çelebi ve Mahmut Çelebi Türbeleri Emirci Sultan Türbesi Akdağmadeni Kilisesi Yozgat Sarıkaya Hamamı (Roma Kral Kızı Hamamı) Yozgat’a kadar gidipte meşhur hamamında bir kese attırmadan olmaz. Sarıkaya Hamamına gitmenizi öneririz. Diğer adı Roma Kral Kızı Hamamı olan bu hamamın tarihi yapısı da çok eskiye dayanmakta. Buraya uğramadan Yozgat’tan ayrılmayın. Yozgat Doğa Sporu Yozgat’ta doğa sporu yapma imkanınız da var. Kazankaya Kanyonu ile bir yandan doğa yürüyüşü yapabilir ve diğer yandan da bu doğal güzelliği tadını çıkarabilirsiniz. Kanyonların dibinden giden küçük bir akarsu da bulunmakta. Harika bir manzaraya sahip bu kanyonu mutlaka görün.

Güzeller güzeli Yozgat ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Yozgat Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.