Uşak Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Uşak’a gitmeyi düşünüyorsanız ve Uşak’a gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Uşak’ta yapmanız gerekenler. Uşak’a gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Uşak’ta keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Uşak denince akla ilk gelen şeyler deri, kilim, battaniye, Türkiye’nin ilk Şeker Fabrikasıdır ve Karun Hazineleridir. Bunların yanı sıra Uşak’ın tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Uşak ‘a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

Zengin bir tarihe sahip olan Uşak’ta birçok müze, antik kent ve tarihi yapılar bulunmakta. Belkide hiç görmediğiniz şeyler görebilirsiniz Uşak’ta. Uşak’a gittiğiniz zaman hem gezeceğiniz yerler çok hemde yapacağınız aktiviteler çok. Son derece temiz bir havası olan Uşak’ta şifalı sulara giderek bazı rahatsızlıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Ulubey’de bulunan Aksaz Kaplıcası, Göle Köyü civarında bulunan Örencik Kaplıcası ve tabi ki Banaz’daki Hamamboğazı Kaplıcaları gidebileceğiniz şifalı sular. Zengin bir tarihe sahip olduğunu söylemiştik. Bu tarihi görmek için özellikle müzeleri görmelisiniz. Ayrıca birçok tarihi yapıda görülmesi gereken değerler. İnay Kervansarayı, Burma Camii, Blaundus Antik Kenti, Cimcim Çeşmesi, Uşak Atatürk ve Etnografya Müzesi bunlardan bazıları. Uşak denince akla ilk gelen Karun Hazineleri mutlaka ve mutlaka görülmesi gerekir. Bu hazineleri Uşak Müzesinde görebilirsiniz. Uşak’a özgü yöresel yemeklerinde tadına bakılması gerekir. Bunlardan bazıları katmeri tas kapama, bükme ve tarhana. Uşak’tan ayrılırken de Uşak’a özgü ve Uşak’ın simgelerinden Eşme kilimleri, Uşak battaniyelerinden satın almayı unutmayın. Uşak’a Gidince Yapmadan Dönmeyin *** Karun Hazinelerini görmeden, *** Antik Kentlerini gezmeden, *** Kanyonlarını görmeden, *** Her yıl Nisan’da düzenlenen cirit şenliklerine katılmadan, *** Battaniye, deriden yapılmış ürünler ve giysiler satın almadan, *** Dünyaca ünlü Uşak halısı ve Eşme kilimi satın almadan sakın dönmeyin…

Güzeller güzeli Uşak ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Uşak Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.