Trabzon Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Trabzon’a gitmeyi düşünüyorsanız ve Trabzon’a gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Trabzon’da yapmanız gerekenler. Trabzon’a gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Trabzon’da keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Trabzon Denince Akla Gelenler Trabzon denince akla ilk gelen şeyler Trabzonspor, hamsi, Trabzon ekmeği, kemençe, Sümela Manastırı, horon, Uzungöl, Haldizen Yaylasıdır. Bunların yanı sıra Trabzon’un tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Trabzon’a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

Trabzon Yayla Şenlikleri Her daim neşeli ve gelenek-göreneklerine bağlı olan Trabzon insanı her baharda yaylalara çıkarlar ve bir süre bu yaylalarda kalırlar. Kaldıkları bu sürede de buralarda şenlikler düzenlerler. Oldukça renkli geçen bu şenliklerde bol bol kemençeler çalınıp horonlar oynanır. Ayrıca konserlerde verilmekte. Trabzon Plajları Trabzon denince akla tabi ki Karadeniz de gelmektedir. Karadeniz’in hırçın sularına kıyısı olan Trabzon’da birbirinden güzel plajlar da yok değil. Akçakale plajı, Çarşıbaşı Halk plajı, Kalecik plajı gibi gidip yüzebileceğiniz birçok plaj sizleri bekliyor. Trabzon Yamaç Paraşütü Ülkemizin birçok şehrinde olduğu gibi Trabzon’da da yamaç paraşütü yapılmakta. Fakat söz konusu Trabzon’un ve Karadeniz’in eşsiz manzarası olunca Trabzon’da yamaç paraşütü yapmak daha bir cazip geliyor insana. Burada gökyüzüne yakın olmanın dışında birde eşsiz Karadeniz manzarasını yukarıdan seyretmek var. Trabzon Uzungöl Gerek kış mevsiminde olsun gerekse yaz mevsiminde olsun kartpostallık görüntüye sahip Uzungöl mutlaka ve mutlaka görülmesi gereken yerlerden. Ünü ülke sınırlarını taşan Uzungöl, tertemiz havası ve suyu, eşsiz manzarası ve kır çiçekleri ile sizedaha önce hiç görmediğiniz güzellikte bir manzara sunmakta. Trabzon’a gelipte Uzungöl’e uğramamak olmaz. Trabzon Kalesi Ülkemizde hemen her şehirde olduğu gibi Trabzon’un da kalesi bulunmakta. Tarihine bakıldığında oldukça zengin bir geçmişe sahip. Eskiden şehri korumak için yapılan bu kale şimdilerde ise genellikle şehrin eşsiz manzarasını izlemek için ziyaret edilmekte. Sizde Trabzon’un harika manzarasını tepeden izlemek istiyorsanız Trabzon Kalesini ziyaret edin. Trabzon Doğa Yürüyüşü Trabzon’un zengin bitki örtüsü, yemyeşil coğrafyası, temiz havası ve suyu eşliğinde yürüyüş yapmak herkese olduğu gibi size de çok iyi gelecektir. Tüm bunların yanı sıra şarıl şarıl akan şelalelerin harika manzarası sizi büyüleyecek.

Güzeller güzeli Trabzon ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Trabzon Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.