Tekirdağ Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Tekirdağ denince akla ilk gelen şeyler Tekirdağ Köftesi, Tekirdağ şarabı, Tekirdağ rakısı, Tekirdağ kirazı, Şarköy Üzümü, Şarköy plajı ve ayçiçeğidir. Bunların yanı sıra Tekirdağ’ın tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Tekirdağ’a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

Tekirdağ Köy Kahvaltısı Tekirdağ gezinize mutlaka köy kahvaltısı ile başlayın. Çünkü Tekirdağ köy kahvaltısı çok ünlüdür. Tekirdağ’da köy kahvaltısı yapmak için belli mekanlar var. Bu mekanlara gitmelisiniz. Başta doğal olarak yapılmış peynir ve reçel olmak üzere tadına doyamayacağınız daha bir çok çeşit var. Tekirdağ Plajları Bilindiği gibi Tekirdağ’ın az da olsa Karadeniz’e ve Marmara Denizine sınırı vardır. Denize gireceğiniz yerler Marmara Ereğlisi, Şarköy ve Tekirdağ merkezdir. Özellikle Şarköy plajları çok güzeldir. Bunun dışında Erikli ve Kumbağ plajları da gidilmesi gereken plajlardan. Tekirdağ Müzeleri Şehirde iki adet müze vardır. Bunlardan birisi Namık Kemal Evi Müzesi ve Rakoczi (Rakoczy) Müzesidir. Namık Kemal Evi Müzesinde hem Namık Kemal’in özel eşyaları hemde bazı etnografik eserler sergilenmektedir. Rakoczi (Rakoczy) Müzesi ise Macar Prensi olan Frenc Rakoczi’nin 15 yıl boyunca yaşadığı evdir ve günümüzde müze olarak kullanılmaktadır. Tekirdağ Yamaç Paraşütü Tekirdağ’da son yılların popüler aktivitesi olan yamaç paraşütü aktivitesine katılmak isterseniz Uçmak Deresine gidin. Burada alacağınız kısa bir eğitimin ardından bu adrenalin dolu aktiviteyi yapabilirsiniz. Çünkü bu bölgede yamaç paraşütü eğitimi veren okullar bulunmakta. Tekirdağ Yöresel Yemekleri Tekirdağ denince akla ilk gelen yöresel yemeklerden birisi de Tekirdağ köftesidir. Tekirdağ köftesini yerinde yemek bir başkadır. Gerçek Tekirdağ köftesi tadını buradaki hemen her restoranda tadabilirsiniz. Tekirdağ köftesinden başka önereceğimiz diğer yöresel yemekler ise ciğer sarma, ızgara köfte, damat paçasıdır. Ama siz Tekirdağ’a geldiğinizde yöre halkından da şehre özel tatları sorup tadabilirsiniz.

Güzeller güzeli Tekirdağ ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Tekirdağ Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.