Sivas Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Sivas denince akla ilk gelen şeyler Aşık Veysel, Kangal Çoban Köpeği ve Kangal Balıklı Çermik, Divriği Ulu Camii, bıçak ve Zara Balıdır. Bunların yanı sıra Sivas’ın tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Sivas’a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

Sivas Kış Sporları Soğuk denince akla ilk gelen şehirlerden birisi olan Sivas’ta doğal olarak kış sporları seçenekleri bulunmakta. Yıldız Dağına çıkarak burada kışın kayak ve snowboard yapabilir, yazın ise ata binebilir veya doğa ve dağ yürüyüşü yapabilirsiniz. Sivas Doğa Yürüyüşü Sivas, doğa yürüyüşü yapmak isteyenler için birçok parkura sahip bir şehirdir. Hem bozkır alanlarda hemde ormanlık alanlarda doğa yürüyüşü yapma imkanına sahipsiniz. Eğer yürümeyi seviyorsanız şehir içinde de yürüyüşe çıkarak şehri ve şehir insanlarını daha yakından tanıyabilirsiniz. Sivas Tödürge Gölü Doğal bir göl olan ve Sivas’ın Zara ile Hafik ilçeleri arasında bulunan Tödürge Gölü farklı bir aktiviteye ev sahipliği yapmakta. Buz altı dalışların yapıldığı bu göle ziyaretçi sayısı bir hayli fazla. Sivas Alpin Doğa Sporları Kulübü ile Sualtı Sporları Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen buz altı dalışlara hem yöre halkının hemde ziyaretçileri ilgilisi oldukça fazla. Sivas Alışveriş ,Sivas’tan döneceğiniz zaman hem kendinize hemde sevdiklerinize birşeyler almak isterseniz Sivas çarşılarını şöyle bir gezin. Yöresel kıyafetlerden süs eşyalarına kadar birçok alternatif bulunan Sivas’tan beğeneceğiniz birşeyler mutlaka olacaktır.

Güzeller güzeli Sivas ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Sivas Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.