Şanlıurfa Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Şanlıurfa denince akla ilk gelen şeyler sıra gecesi, çiğ köfte, Halil-ül Rahman Gölü (Balıklıgöl), Kelaynak Kuşları, Mırra, Peygamberler Şehri, Şanlıurfa lahmacunu, Şanlıurfa kebabıdır. Bunların yanı sıra Şanlıurfa’nın tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Şanlıurfa’ya ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

Şanlıurfa'da Güne Başlangıç Şanlıurfa gezinize başlarken ilk olarak Gümrük Han’a gidin ve burada hayatınız boyunca yapacağınız en lezzetli kahvaltılardan birisini yapın. Han’da kahvaltınızı yaptıktan sonra il merkezindeki Urfa Kalesine çıkıp Şanlıurfa’yı tepeden izleyebilirsiniz. Buradan şehir manzarası çok güzeldir. Ardından bedesten çarşısını gezebilir ve hem kendiniz hemde sevdikleriniz için hediyeler veya anı olacak eşyalar satın alabilirsiniz. Şanlıurfa Balıklıgöl (Halil-ül Rahman Gölü) Şanlıurfa’nın adeta simgelerinden olan Balıklıgöl mutlaka ve mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında geliyor. Tarihi dar sokaklara sahip Şanlıurfa’da bulunan Balıklıgöl, Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı zaman düştüğü yer olarak inanılmaktadır. Burada bulunan balıklar kutsal kabul edilir. Bu yüzden bu balıklar yenilmez ve korunurlar. Şanlıurfa Müzesi Peygamberler şehri olarak da bilinen Şanlıurfa’nın çok eski bir tarihi var. İl merkezine giderek zengin bir tarihe sahip Şanlıurfa Müzesini gezmenizi öneririz. Şanlıurfa Göbeklitepe Şanlıurfa’nın Örencik köyü yakınlarında bulunan Göbeklitepe bir ören yeri olup dünyanın ilk tapınağı olma özelliğine sahiptir. Ziyarete açık olmasına rağmen kazı çalışmaları da devam etmektedir. Şanlıurfa Harran ve Harran Evleri Şanlıurfa kadar önemli bir tarihe sahip Harran, Şanlıurfa’nın bir ilçesidir. Tarihi Harran Evleri ise hem Şanlıurfa’nın hemde Harran’ın simgesi haline gelmiştir. Harran’ı gezmeden ve farklı bir mimari yapıya sahip Harran Evlerini görmeden sakın Şanlıurfa’dan ayrılmayın.

Güzeller güzeli Şanlıurfa ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Şanlıurfa Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.