Rize Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Rize’ye gitmeyi düşünüyorsanız ve Rize’ye gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Rize’de yapmanız gerekenler. Rize’ye gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Rize’de keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Rize denince akla ilk gelen şeyler başta Ayder Yaylası olmak üzere yaylaları, Kaçkar Dağları, yemyeşil alanlar, masmavi deniz, Çamlıhemşin’dir. Bunların yanı sıra Rize’nin tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Rize’ye ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır. Karadeniz denince akla ilk gelen şehirlerden birisi olan Rize doğaya aşık her insanın görmesi gereken bir yerdir. Rize, yeşilin ve mavinin iç içe olduğu ve eşsiz manzaraya sahip bir yerdir.

Rize Atlı Doğa Yürüyüşü Rize’nin eşsiz yeşil coğrafyası içinde, doğa ile iç içe olabileceğiniz Rize yaylaları arasında atlı doğa yürüyüşleri yapılmaktadır. Sizde farklı bir aktivite arıyorsanız ve Rize’nin muhteşem doğası ile baş başa olmak istiyorsanız atlı doğa yürüyüşü aktivitesine mutlaka katılın. Bu aktivite ile Rize’nin güzelliklerine yakından bakma ve daha iyi tanıma imkanınız olacak. Hem eğlenmiş olursunuz. Rize Motosiklet ve Bisiklet Turları Rize’de yapabileceğiniz diğer bir aktivite ise hem bisiklet turları hemde motosiklet turları yapmak. Yine farklı bir aktivite olan motosiklet ve bisiklet turlarında atlı doğa yürüyüşünde olduğu gibi Rize’yi daha yakından görme imkanınız olacaktır. Bu aktiviteyi yapabileceğiniz en güzel yer Kaçkar Dağlarıdır. Öyle ki kendinizi gökyüzüne çıkıyormuşçasına hissedeceksiniz. Yerli ve yabancı bir çok insanın rağbet ettiği bu aktivite en çok Çamlıhemşin, Sal, Pokut ve İkizdere, Anzer, Dipsiz Göl bölgelerinde yapılmakta. Rize Olta Balıkçılığı Rize’de popüler olan bir diğer aktivite olta balıkçılığıdır. Bunun nedeni Rize’nin birçok dereye ve göle sahip olması. Dağlarında akan buz gibi sulara sahip derelerindeki balıkları avlarken çok eğleneceksiniz. Buralarda daha çok tatlı su balıkları bulunmaktadır. Rize Piknik Alanları Böylesine eşsiz manzara olur da piknik yapılmadan dönülür mü Rize’den? Rize’nin havasını, doğasını, temiz havasını ve suyunu bir arada bulabileceğiniz birçok yaylaları, göl ve dere kenarları veya şelaleleri bulunan Rize’de günü dolu dolu yaşayacaksınız. Çiçeklerle bezenmiş arazisi ve size eşlik eden kuşların sesleri ile harika bir gün geçirebilirsiniz. Rize Doğa Yürüyüşü Rize denince akla belkide ilk gelen şey Ayder yaylasıdır. Bu ünü gerçek anlamda hak eden Ayder yaylası doğa yürüyüşü için en ideal yerlerden birisidir. Dünya üzerinde nadir göreceğiniz eşsiz bir manzaraya sahip bu yaylada doğa yürüyüşü yapabileceğiniz parkurlar bulunmakta. Ayder yaylasından başka doğa ve dağ yürüyüşü yapabileceğiniz yer Rize-Hopa arasıdır. Yine benzer manzaralara sahip bu bölgede de doğaya aşık olacaksınız. Rize Yöresel Lezzetler Rize tabiatı kadar yemekleri ile de ünlüdür. Zengin bir mutfak kültürüne sahip Rize’nin en bilindik yemekleri Rize pidesi, laz böreği, hamsi pilavı, hamsili ekmek, muhlama ve tabi ki Anzer Balıdır. Bütün bunların başında da ülkemizin gurur kaynağı Rize çayı gelmektedir.

Güzeller güzeli Rize ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Rize Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.