Osmaniye Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Osmaniye’ye gidip gezilecek yerleri gezmeden dönerseniz yazık edersiniz. Oldukça fazla gezilecek ve görülecek yere sahip olan Osmaniye iline gidenler şimdiden listesini hazırlamalılar. Gitmeden önce nereleri gezip nereleri göreceğinin listesini yaparak Osmaniye’ye gidince rahat eder.

Karatepe Aslantaş Açık Hava Müzesi İçinde çok sayıda önemli kalıntılar bulunan bu bölge bir Neo-Hitit bölgesidir. Hatta Kral Asitawada’nın yazlık kalıntıları dahi mevcuttur. Hitit yazıları ilk defa burada bulunmuştur. Bu açık hava müzesi Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bulunmaktadır. Karatepe Aslantaş Milli Parkı Yine Kadirli ilçesinde yer alan bu milli park, yaklaşık 8.000 hektarlık bir alana sahip. Trekking, piknik ve kamp yapmak için oldukça elverişli olan bu park zengin bir bitki örtüsüne de sahiptir. Hem bölgeden hemde çevre il ve ilçelerden bir çok ziyaretçisi olan bu parkın en güzel manzaralarından birisi de Aslantaş Baraj Gölünün karşı tarafıdır. Maksutoğlu Yaylası Yine Kadirli ilçesinde yer alan bu yayla sadece Osmaniye’nin değil aynı zamanda Akdeniz Bölgesinin en güzek yaylalarındandır. Çevresinde de yaylalar bulunduğu için gün içinde diğer yaylalara geçme imkanınız da var. Genellikle mesire yeri ve piknik alanı olarak kullanılır. Kadirli ilçesinden minibüslerin kalkmaktadır. Osmaniye’de Gezilip Görülecek Diğer Yerler Tırmıl Höyüğü Kadirli Ala Cami Haruniye Kalesi Saman Kalesi Kurtlar Kalesi

Güzeller güzeli Osmaniye ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Osmaniye Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.