Nevşehir Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Nevşehir’e gitmeyi düşünüyorsanız ve Nevşehir’e gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Nevşehir’de yapmanız gerekenler. Nevşehir’e gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Nevşehir’de keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Nevşehir denince akla ilk gelen şeyler Kapadokya, Peri Bacaları, Ürgüp, Göreme birçok tarihi yapı ve yeraltı şehirleridir. Bunların yanı sıra Nevşehir’in tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Nevşehir’e ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır. Nevşehir’in tarihi M.Ö. 3000 yılına kadar gitmektedir. Türkiye’nin turizm merkezlerinden olan Nevşehir’de birçok yeraltı şehirleri, tarihi yapılar, kiliseler, camiler ve türbeler gelmektedir.

Nevşehir Atlı Doğa Yürüyüşü Nevşehir’in simgelerinden olan Kapadokya’da yapacağınız doğa yürüyüşü ile tarihi sindire sindire izleme imkanınız olacaktır. Burada at ile yapılan doğa yürüyüşleri gezinize farklı bir heyecan katacaktır. Zaten Kapadokya’nın kelime olarak “Güzel atlar diyarı” demektir. Bunun ne demek olduğunu yaşayarak öğreneceksiniz. Eğer ata hiç binmeyenler için kısa bir binicilik dersi veriliyor. Nevşehir Yamaç Paraşütü Yine Nevşehir denince ilk akla gelen aktivitelerden birisi olan yamaç paraşütü de gezinize adrenalin katacak türden. Yamaç paraşütü ile Nevşehir’in eşsiz güzelliğini gökyüzünden görme imkanınız olacak. Özellikle peri bacalarını gökyüzünden izlemek büyük keyif. Nevşehir Balon Turları Kapadokya’da hemen herkesin yaptığı bir aktivite olan balon turlarını sizde seveceksiniz. Bu bölgede en popüler aktivite olan balon turları ile Nevşehir’in doğal güzelliğini sindire sindire izleyin. Eğer balon turlarına gündoğumunda yaparsanız güneşin ilk ışıklarının şehir üzerinde bıraktığı eşsiz manzarayı ve güneşin dağların arkasında çıkarken ki güzellik sizi cezbedecek. Nevşehir Jeep Safari Nevşehir’e gelen hem yabancı ziyaretçilerin hemde yerli ziyaretçilerin popüler aktiviteleri arasında Jeep safarileri de var. Kapadokya’da Peri Bacalarının arasına yapılmış parkurlarda düzenlenen Jeep Safarileri turlarına sizde katılın. Tahminizden çok eğleneceksiniz. Nevşehir Dağ Yürüyüşü Nevşehir’de dağ yürüyüşü yapma imkanınız da var. Doğa ile baş başa kalacağınız bu aktiviteyi yapabileceğiniz en uygun yerler özellikle Erciyes Dağındaki vadiler. En çok kullanılan güzergah ise Göreme Tarihi Milli Park içindeki patikalar.

Güzeller güzeli Nevşehir ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Nevşehir Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.