Manisa Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Manisa’ya gitmeyi düşünüyorsanız ve Manisa’ya gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Manisa’da yapmanız gerekenler. Manisa’ya gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Manisa’da keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Manisa denince akla ilk gelen şeyler Spil Dağı, Ağlayan Kaya ve tabi ki mesir macunudur. Bunların yanı sıra Manisa’nın tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Manisa’ya ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır. Şehzadeler Şehri olarak da isimlendirilen Manisa’nın yemyeşil manzarası insanları kendine hayran bırakıyor. Eğer imkanınız varsa Manisa’nın bütün ilçelerini gezmenizi tavsiye ederiz.

İşte Manisa’da Yapılacak Şeyler Manisa Köy Kahvaltısı Güne nefis bir köy kahvaltısı ile başlamak en iyi seçenektir. Kaymak, bal, peynir, reçel ve daha bir çok doğal yiyecekler sofranızda olacaktır. Eğer zamanınız varsa uzun uzun kahvaltınızı yapıp keyfini çıkarın. Zaten Manisa’nın köy kahvaltısına oturacağınız zaman kalkmak istemeyeceksiniz. Manisa Yeni Han Manisa’nın merkezinde bulunan Yeni Han’a gidin ve gezin. Zaten alışveriş yapmayı siz kendiniz isteyeceksiniz. Çünkü birçok antika eşya, yöresel elbiseler, taş oymaları, deriden yapılmış ürünler ve daha neler neler. Eliniz asla boş çıkmayacaksınız. Hem kendinize hemde sevdiklerinize ne alacağınız şaşırabilirsiniz. Manisa Spil Dağı ve Milli Parkı Manisa’nın simgelerinden olan Spil Dağına mutlaka gidin ve Spil Dağını mutlaka gezin. Bilindiği gibi Manisa, Spil Dağının harika manzarası sizi zaten büyüleyecektir. Spil Dağına çıktığınız zaman buradaki yaban atlarını görmeyi de ihmal etmeyin. Burada oluşturulan milli parkı yani Spil Dağı Milli Parkı bol bol gezin. Manisa Yöresel Lezzetler Manisa, yöresel yemekleri ile de ön plana çıkan bir şehrimizdir. Özellikle Manisa kebabı, mangır mantı, kula kapama ve topalak en bilinen yöresel yemeklerdendir. Ayrıca Manisa ile özdeşleşen mesir macunu da Manisa’nın en bilindik yöresel lezzetidir. Manisa Sardes Antik Kenti Manisa’nın en dikkat çeken tarihi yeri Salihli ilçesindeki Sardes Antik Kentidir. Lidya Krallığı zamanında başkent olmuş bu antik kent, yapılan kazılar sonucu tarihe büyük katkılar sağlamıştır. Aynı zamanda Sardes Antik Kenti günümüze kadar sağlam bir şekilde ulaşmıştır. Manisa Ağlayan Kaya Manisa’nın merkezine bağlı olan Çaybaşı Mahallesinde bulunan Ağlayan Kaya’yı kesin olarak görün. Ağlayan Kaya’yı görmeden sakın dönmeyin. Bir efsaneye sahip Ağlayan Kaya’nın ünü ülke dışına kadar taşmıştır.

Güzeller güzeli Manisa ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Manisa Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.