Kocaeli Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Kocaeli’ye gitmeyi düşünüyorsanız ve Kocaeli’ye gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Kocaeli’de yapmanız gerekenler. Kocaeli’ye gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Kocaeli’de keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Kocaeli denince akla ilk gelen şeyler Kasr-ı Hümayun, Eskihisar Kalesi, Kuş Cenneti, Kandıra Yoğurdu, Saray Helvası, Hereke İpek Halısıdır. Bunların yanı sıra Kocaeli’nin tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Kocaeli’ye ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır. Özellikle İstanbul’a yakın olması sebebiyle gezilecek yerler arasında ilk sıralarda olan Kocaeli (İzmit), kısa süreli tatil yapacaklar için ideal bir yerdir.

İşte Kocaeli’de Yapılacak Şeyler Kocaeli Yaylaları Kocaeli’de yapılacak aktivitelere yaylalar ile başlayabilirsiniz. Doğa ile iç içe olacağınız bu yerde yemyeşil yaylalarda temiz havanın ve huzurun tadını çıkarın. Özellikle çadır kurup kamp yapmak isteyenlerin ve doğa yürüyüşü yapmak isteyenlerin mutlaka görmeleri gereken yaylalardır. Eğer sizde kamp ve doğa yürüyüşü yapmayı seviyorsanız Kocaeli Yaylalarına bir uğrayın. Kocaeli’de görülecek en uygun yaylalar Kaya Üstü Yaylası, Aytepe Yaylası, Kuzu Yaylası, Menekşe Yaylası (Yuvacık), Maşukiye Yaylasıdır. Kocaeli Müzeleri Kocaeli tarihini yakından görme imkanını sizlere sunan müzeleri görmeyi ihmal etmeyin. Tatilinizin kısa bir süresini müzelere ayırarak Kocaeli’de çıkarılmış tarihi eserleri görün. Kocaeli’de bu müzeler başta Kocaeli Arkeoloji Müzesi olmak üzere Osman Hamdi Bey Evi ve Müzesi (Gebze) ve Gayret Gemi Müzesi’dir. Kocaeli Tarihi Yerler Tıpkı müzelerde olduğu gibi Kocaeli tarihini yakından tanımak için bu tarihi yerleri mutlaka gezin. Kocaeli’de birçok kale, cami, han ve hamam, köprü ve külliyeler bulunmaktadır. Hızlı bir şekilde bu tarihi yerleri gezip tatilinize renk katabilirsiniz. Kocaeli’de gezip görebileceğiniz bazı tarihi yerler Darıca Kalesi, Eskihisar Kalesi, Orhan Cami, Mustafa Paşa Hamamı, Örcün Hamamı, Çoban Paşa Külliyesi, Valide Köprüsü, Kilezdere Köprüsü’dür. Kocaeli Doğal Güzellikler Kocaeli’nin kendine özgü doğal güzellikleri de yok değil. Tatilinizin belkide en güzel bölümü olan bu doğal güzellikleri doyasıya gezin ve buralarda doyasıya zaman geçirin. Kocaeli’de gezip görebileceğiniz ve zaman geçirebileceğiniz bazı doğal güzellikler şöyle; Tahtalı Göleti (Kandıra) Ballıkayalar (Gebze) Beşkayalar Tabiat Parkı (Yuvacık) Yuvacık Barajı (Yuvacık) Kefken Pembe Kayalar (Kandıra) Kerpe Miço Koyu (Kandıra) Kerpe Kartal Kayaları (Kandıra) Bağırganlı (Kandıra) Maşukiye Aygır Deresi (Kartepe)

Güzeller güzeli Kocaeli ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Kocaeli Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.