Kırşehir Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Kırşehir’e gitmeyi düşünüyorsanız ve Kırşehir’e gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Kırşehir’de yapmanız gerekenler. Kırşehir’e gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Kırşehir’de keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Kırşehir denince akla ilk gelen şeyler Japon Bahçesi, Seyfe Gölü, Ahi Evran Camii ve Türbesi ve Hirfanlı Barajı’dır. Bunların yanı sıra Kırşehir’in tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Kırşehir’e ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır. İç Anadolu Bölgesinin şehirlerinden olan ve neredeyse ülkemizin tam ortasında olan Kırşehir, oldukça sakin ve huzurlu bir şehirdir.

Kırşehir Uzun Çarşı Uzun Çarşı, tarihi bir yapı olmasına rağmen halen kullanılmaktadır. Uzun Çarşı esnafların yönetimindedir ve birçok el sanatlarının yapıldığı bir yerdir. Kırşehir’e gittiğiniz zaman mutlaka Uzun Çarşı’yı gezin. Kırşehir Cacabey Medresesi 1272 tarihinde yapılan Cacabey Medresesi, farklı bir mimariye sahip ve yapılan minare gözlem evi olarak kullanılmıştır. Cacabey Medresesi şu anda cami olarak kullanılmaktadır. Ayrıca Kırşehir’in şifalı kaplıcalarını da gezmeyi de ihmal etmeyin. Yöresel yemeklerininde tatlarına bakmayı ve hediyelik eşyalardan satın almayı ihmal etmeyin. Kırşehir’e Gidince Yapmadan Dönmeyin * Cacabey Camii ve Ahi Evran Camini gezmeden, * Termal kaplıcaları görmeden, * Onyx taşından yapılan hediyelik eşyalardan almadan, * Yöresel yemeklerden keşkek’in tadına bakmadan sakın dönmeyin…

Güzeller güzeli Kırşehir ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Kırşehir Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.