Kırklareli Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Kırklareli’ye gitmeyi düşünüyorsanız ve Kırklareli’ye gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Kırklareli’de yapmanız gerekenler. Kırklareli’ye gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Kırklareli’de keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Kırklareli denince akla ilk gelen şeyler İğneada, Vize Kalesi, Kıyıköy Kastro Sahili, Bıldırcın Kağıt Kebabı ve hardaliyedir. Bunların yanı sıra Kırklareli’nin tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Kırklareli’ye ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır. Marmara Bölgesinin Karadeniz’e bakan bölümünde bulunan ve Bulgaristan ili sınır olan ilimiz Kırklareli, birçok doğal güzelliğe ve tarihi yapılara sahiptir. Kırklareli’nde birçok aktivite yapabilirsiniz.

İşte Kırklareli’de Yapılacak Şeyler Kırklareli Köy Kahvaltısı Kırklareli’nin hemen her yerinde bu şehre özgü köy kahvaltılarını bulabilirsiniz. Kırklareli’nin kendine has köy kahvaltısı ile güne başlamak en iyi seçenek olarak görünüyor. Yapacağınız köy kahvaltısının zamanını uzun tutun. Keyfini çıkararak yapın. Zira Kırklareli’nin temiz havası keyfi artırıyor. Kırklareli Demirköy Yaylası ve Limanköy Yaylası Kırklareli’nin en güzel yaylalarından olan Demirköy yaylası ve Limanköy yaylasını keşfe çıkın. Güzel manzaraya sahip bu iki yaylada bol zaman geçirin. Zaten Limanköy yaylası İğneada’da olduğu için bu yayladan kolayca İğneada’ya geçebilirsiniz. Kırklareli Bisiklet Turları Aktivitesi Kırklareli’nin Dereköy ormanlarında birçok bisiklet turları düzenlenmektedir. Sizde bu ormanlarda yapılan bisiklet turlarına katılabilir ve gezinize farklı bir heyecan katabilirsiniz. Kırklareli Kamp Aktivitesi Kırklareli kamp yapma konusunda oldukça elverişlidir. Kırklareli’nin birçok yerinde kamp ve karavan kurma imkanınız var. Kamp ve karavan kurabileceğiniz uygun bölgeler; Kocakaynaklar Şeytan Deresi Babaeski Dolapdere Dereköy ormanları Demirköy Kırklareli Plajları Kırklareli’nin simgeleri haline gelmiş İğneada ve Kastro sahili bölgelerine gidip burada denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu plajlarda bir yandan denizin keyfini çıkarırken diğer yandan da çeşitli aktivitelere katılabilirsiniz. Kırklareli Tarihi Yapılar Kırklareli’nde birçok tarihi yapı vardır. Kaleler, manastırlar, höyükler ve daha birçok tarihi yerler. Bu tarihi yerlerden Aşağı Pınar ve Kanlıgeçit höyükleri, Pınarhisar ve Vize kaleleri, Aya Nikola Manastırı görülmeye değer yerlerdir. Kırklareli Yöresel Lezzetleri ve El Sanatları Kırklareli’ye özgü birçok yöresel lezzet bulunmaktadır. Lüleburgaz’ın höşmerim yemeği, bıldırcın kağıt kebabı, kuru kaçamak ve sulu kaçamak, zerde, keşkek ve çoban böreği bu yöresel yemeklerden bazılarıdır. Ayrıca Kırklareli’ye gittiğiniz zaman hatıra olarak satın alabileceğiniz bir çok el sanatları da mevcut. Gerek dokuma el örgüleri olsun gerekse ahşaptan yapılan eşyalar olsun kendinize ve sevdiklerinize güzel hediyeler satın alabilirsiniz. Kırklareli’ye Gidince Yapmadan Dönmeyin * Babaeski, Demirköy, Pınarhisar ve Vize ilçelerinde bulunan tarihi yapıları gezmeden, * Kırklareli’nin koyun yoğurdu ile birlikte ızgara köftesini yemeden, * İğneada ve Vize ilçelerinde balıkçılar tarafından tutulan taze balıkların tadına bakmadan, * Kırklareli’nden ayrılırken Kırklareli peynirinden, Kırklareli tatlısından ve Kırklareli hardaliyesinden satın almadan sakın dönmeyin..

Güzeller güzeli Kırklareli ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Kırklareli Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.