Isparta Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Isparta Hakkında Kısa Bilgi; Isparta Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde bulunan bir ilidir. Ege, İç Anadolu ve Akdeniz’in kesiştiği yerde yani Göller Yöresinde yer alır. Genellikle el dokuması halı, gül ve gül ürünleri yapımı ve yetiştirilmesi ilin önemli geçim kaynağıdır. Davraz Dağı şehrin spor kompleksinin bir araya toplandığı yerdir.

Isparta’nın Neyi Meşhur? Isparta’nın Nesi Meşhur? Isparta’da Ne Yenir? Isparta’nın Meşhur Yemekleri ve Gezilecek Yerleri. Akdeniz Bölgesinde yer alan Isparta’nın Neyi Meşhur? Isparta denilince akla ilk gelen gül, gül kolonyası, lavanta ve lavanta vadisidir. Türkiye’de gül kolonyalarının en meşhur olduğu yerdir Isparta. Evlerimizde kullandığımız lavanta kokulu parfümlerde buradan çıkmaktadır. 418.780 nüfusu bulunan Isparta ili Türkiye’nin en güzel kokan ilidir. Isparta’nın tüm meşhurları için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Meşhur Yemekleri; Tutmaş, Oğmaş, Toyga, Arapaşı, Sülüklü Çorba, Yoğurtlu Et, Çömlek Kebabı, Tirit, Banak, Kabine, Kapama\Bütünet, Yumurta Mıhlaması, Keşkek Yaygın Tarım Faaliyetleri; Arpa, Buğday, Nohut, Gül, Elma, Kiraz, Kayısı, Vişne Üzüm Tarihi Yerleri; Eğirdir Kalesi, Uluborlu Kalesi, Sığırlık Kalesi, Zengibar Kalesi, Ördekçi Kalesi, Anabura Kalesi, Zindan (Roma) Köprüsü, Gelendost Afşar Köprüsü, Sütçüler Çandır Köprüsü, Barla Roma Köprüsü, Barla Osmanlı Köprüsü, Seleukeia Sidera (Bayat) Su Yolu, Cirimbolu Köprüsü ve Su Kemeri, Aya Baniya (Aya Payana) Kilisesi, Aya Stefanos (Yeşilada) Kilisesi, Aya Georgios Kilisesi, Kutlubey (Ulu) Camii, Hızırbey Camii, Hacı Abdi Camii (İplik Pazarı Camii), Abdi Paşa Camii (Kavaklı Camii-Peygamber Camii), Feyzullah Paşa Camisi, Eğirdir Hızırbey Cami, Eğirdir Hanı, Gelendost Hanı (Kudret Hanı), Bedesten (Firdevs Bey Bedesteni), Bey Hamamı, İlçeleri; AKSU, ATABEY, EĞİRDİR, GELENDOST, GÖNEN, KEÇİBORLU, SENİRKENT, SÜTÇÜLER, ŞARKİKARAAĞAÇ, ULUBORLU, YALVAÇ, YENİŞARBADEMLİ

Güzeller güzeli Isparta ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Isparta Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.