İçel Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

İçel’e gitmeyi düşünüyorsanız ve İçel’e gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte İçel’de yapmanız gerekenler. İçel’e gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. İçel’de keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. İçel denince akla ilk gelen şeyler Uzuncaburç, Tarsus Şelalesi, Viranşehir, Kız Kalesi ve Mamure Kalesinin yanısıra Akdeniz’in de etkisiyle başta balık yemekleri olmak üzere fındık lahmacun ve saç kavurma gibi yöresel lezzetleridir. Bunların yanı sıra İçel’in tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de İçel’e ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

İşte İçel’de Yapılacak Şeyler Gerçek Akdeniz’i doyasıya yaşayabileceğiniz bir şehir olan İçel, tam anlamıyla yeşilin ve mavinin buluştuğu yerdir. İçel’de insanı cezbeden çam ağaçları ve portakal ağaçlarının kokusu hiç eksik olmaz. Akdeniz’in en büyük limanına sahip İçel kendini geliştirmiş modern bir şehirdir. Akdenizin de etkisiyle deniz, kumsal, palajlar ön plana çıksa da tarihi mekanlarda oldukça önemlidir. İçel Yamaç Paraşütü İçel turizm aktiviteleri bakımından oldukça zengindir. Bu aktivitelerden birisi de yamaç paraşütüdür. Son yıllarda ilginin arttığı yamaç paraşütü ile insanlar muhteşem bir manzaraya sahip İçel’e yukarıdan bakma imkanı buluyorlar. Eğer sizde bu muhteşem manzarayı görmek ve o tutkuyu yaşamak istiyorsanız Arslanköy Yaylacık, Gelincik Tepesi, Tarsus Çanaktepe ve Tarsus Kartaltepe gibi alanlarda yamaç paraşütü yapabilirsiniz. İçel Jeep Safari Turları İçel turizm aktiviteleri bakımından oldukça zengindir. Bu aktivitelerden birisi de Jeep safari turlarıdır. Eğer tatilinize biraz heyecan katmak ve adrenalin yaşamak istiyorsanız hemen bir Jeep Safari Turuna katılın. İçel Jeep Safari Turları için son derece müsait ve birçok parkura sahip. En uygun Jeep Safari parkuru hangisi diye sorarsanız Anamur-Kazancı-Ermenek-Mut ve Erdemli-Kırobası-Çömelek-Mut parkurlarıdır. İçel Rafting İçel turizm aktiviteleri bakımından oldukça zengindir. Bu aktivitelerden birisi de rafting aktiviteleridir. Eğer adrenalin yaşamak istiyorsanız tıpkı Jeep Safari turları gibi rafting yapmayı da deneyebilirsiniz. İster amatör olun isterseniz profesyonel olun İçel’de rafting yapabilirsiniz. Rafting yapabileceğiniz en uygun yerler Lamas Çayı, Göksu Irmağı ve Dragon Çayıdır. İçel Doğa Yürüyüşü Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi İçel tam bir doğa şeridir. Yeşil ile mavinin buluştuğu bu yerde harika manzaranın tadını çıkarmamak olmaz. Özellikle portakal çiçekleri açtığı zaman İçel bir başka oluyor. Güneş, deniz, yeşil, temiz hava ve mis koku. Daha ne olsun. İçel Su Sporları ve Dağcılık Akdenize kıyısı olan İçel’de su sporları olmazsa olmazlardandır. Başta su kayağı, dalış, yelken, sörf, bot olmak üzere birçok su sporunun yapıldığı İçel’in Aladağlar, Alaca, Güveller ve Cebel Gölü de dağcılık için en uygun yerlerdendir. İçel’e Gidince Yapmadan Dönmeyin * Tarsus Müzesi, Eshab-ı Kehf, Roma Yolu, Danyal Peygamber Kabri, Nusrat Mayın Gemisi gibi müzeleri ve tarihi yerleri görmeden, * Tarsus Şelalesini, Çamlıyayla ve Cehennem Deresini, Uzuncaburç, Viranşehir, Kız Kalesi ve Mamure Kalesini gezmeden, * Gülek Beldesinin sucuğunu ve pirzolasını, Atdağı’nın tavuğunu, Tarsus Şelalesinin fındık lahmacununu ve saç kavurmasını yemeden, * Zeyne Türbesini ziyaret etmeden, * Muz ve yer fıstığı satın almadan

Güzeller güzeli İçel ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden İçel Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.