Hatay Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Hatay’a gitmeyi düşünüyorsanız ve Hatay’a gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Hatay’da yapmanız gerekenler. Hatay’a gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Hatay’da keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Hatay denince akla ilk gelen şeyler Saint Pierre Kilisesi, Hatay Uzun Çarşı, kaplıcaları ve yöresel lezzetleridir. Bunların yanı sıra Hatay’ın tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Hatay’a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

Hatay hem deniz turizminin hemde tarihi yapıların içiçe olduğu güzide şehirlerimizden birisidir. Bir tarafta plajları diğer tarafta tarih kokan camii, kilise, kale ve diğer tarihi yapıları. Akdenize kıyısı olan Hatay’da yapılacaklar listesi oldukça uzundur. Çünkü tarihi yerleri olsun çarşı-pazarları olsun yada doğa gezintileri olsun her bir planın yanında plaj planı da mutlaka ekleniyor. Öncelikle Hatay, zengin köy kahvaltıları ile ünlü bir şehrimizdir. Köy ekmeği, köy reçeli, köy peyniri ve diğer zengin çeşitlerine sahip yöresel köy kahvaltısı yapmadan güne başlamayın. Daha sonra Hatay’ın bazı tarihi yerlerini gezebilirsiniz. Bu tarihi yapıların hepsi ayrı bir tarihi anlatıyor. Bu yüzden gezebiliyorsanız bütün tarihi yapıları gezin. Bunlara St. Pierre Kilisesi, Cin Kulesi, Habibi Neccar Camii, Aziz Simeon Manastırı, Hatay Arkeoloji Müzesi örnek verebiliriz. Hatay’ın diğer tarihi yapıları ise şöyle; Çevlik Ören Yeri Payas Kalesi Antakya Mozaik Müzesi Koz Kalesi Türkiye’nin hemen her şehrinde olduğu gibi Hatay’da da kaplıcalar mevcut. Bu şifalı sulara sahip kaplıcalara gitmeyi de listeye almalısınız. Erzin Başlamış Kaplıcaları ve Reyhanlı Hamamat Kaplıcaları en önemlileridir.

Güzeller güzeli Hatay ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Hatay Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.