Giresun Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Giresun’a gitmeyi düşünüyorsanız ve Giresun’a gidince ne yapacağım diye merak ediyorsanız işte Giresun’da yapmanız gerekenler. Giresun’a gidip de yapmadan dönmemeniz gereken şeyleri aşağıda sıraladık. Giresun’da keşke bunu da yapsaydım, keşke şuraya da gitseydim demek istemiyorsanız işe size fırsat. Giresun denince akla ilk gelen şeyler Giresun fındığı, Giresun Adası, Giresun Kalesi ve yaylalarıdır. Bunların yanı sıra Giresun’un tarihi yerleri, yöresel lezzetleri ve antik kentleri de Giresun’a ayrı bir güzellik katmakta ve önem kazandırmaktadır.

Giresun Tirebolu Kaleleri Tirebolu ilçesi, ilk olarak Miletoslular tarafından yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. İlk adı Tripolis yani “3 şehir” anlamına gelmekte idi. Tirebolu ilçesinde 3 tane kale var. İkisi deniz kenarında Tirebolu Kalesi ve Sen-Jan Kalesi, diğeri ise deniz kenarından daha içeride bulunan Andoz Kalesi. Eğer Giresun’a giderseniz bu üç kaleyi de gezmeyi unutmayın. Giresun Kümbet Yaylası Giresun’un Dereli ilçesinde bulunan Kümbet Yaylası, yapılacaklar listesinde olması gerekenlerden birisi. Zaten Giresun’un yaylaları bir başkadır. Eğer gezebiliyorsanız bütün yaylalarını gezmenizi öneririz. Kümbet Yaylasına ulaşım oldukça kolaydır. Yolu asfalttır ve yaz mevsiminde dolmuşar gitmektedir. Harika bir manzarası olan Kümbet Yaylasında altyapı tamamen yapılmıştır. Otelinden oto tamircisine, sağlık ocağından lokantasına kadar birçok tesis bulunmaktadır. Eğer piknik yaparsanız Kümbet Yaylasında yapmayın. Çünkü yağmur piknik yapmanıza izin vermez. Ama ortalama 8 kilometre daha giderseniz dağın güney yamacındaki Şebinkarahisar’da piknik yapabilirsiniz. Çünkü buranın iklimi biraz daha kuraktır. Giresun’daki diğer yaylalar şunlardır; Bektaş Yaylası ve Şenlikleri Yavuz Kemal Beldesi (Kulakkaya Yaylası) Melikli Obası Yaylası Tamdere Yaylası Tamzara Yaylası Kulakkaya Yaylası Sis Dağı Yaylası Paşakonağı Yaylası Çakrak Yaylası Anastos Yaylası Dokuzgöz Yaylası Giresun Meryem Ana Manastırı Giresun’un Şebinkarahisar ilçesine bağlı olan Meryem Ana Manastırı, ilçenin Saıyer Köyü Kayadini Mahallesinde bulunmaktadır. Bu manastırın geçmişi orta çağ zamanına kadar gitmektedir. Manastır tek bir kayanın içi oyularak yapılmış olup 4 katlıdır. İlk üç katı farklı amaçlarla, dördüncü katı ise kilise olarak kullanılmıştır. Duvarları resimlerle süslenen Meryem Ana Manastırı, Türkiye’nin ikinci büyük doğal oyma manastırıdır.

Güzeller güzeli Giresun ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Giresun Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.