Edirne Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Edirne’ye gidip gezilecek yerleri gezmeden dönerseniz yazık edersiniz. Oldukça fazla gezilecek ve görülecek yere sahip olan Edirne iline gidenler şimdiden listesini hazırlamalılar. Gitmeden önce nereleri gezip nereleri göreceğinin listesini yaparak Edirne’ye gidince rahat eder.

Edirne Gökçetepe Tabiat Parkı Saros Körfezinin gizli kalmış güzelliklerinden olan br Marmara Denizi ile Ege Denizini birbirine bağlayan bu tabiat parkın havasının başta astım olmak üzere birçok rahatsızlığa da iyi geldiği belirtilmekte. Zira burada havada bulunan gazların uyumu inanılmaz. Keşan ilçesine bağlı olup buradaki suyun kendi kendini temizleme özelliği vardır. Son yıllarda yapılan düzenlemeler ile bu park, son derece kullanışlı bir hale geldi. Kamp alanları, restoranlar ve plajlar yapılarak ziyaretçilerin vargeçilmez uğrak yeri haline geldi. Edirne Sarayiçi Balkan Savaşı Şehitliği Gerek yerli halk gerekse şehri dışından gelen ziyaretçilerin gözde yerlerinden olan bu şehitlik, 1912 ve 1913 yıllarındaki Balkan Savaşında şehit düşen 300.000 askerin ve yine 1913 yılında Sarayiçi’nde aç ve susuz bırakılarak hayatını yitiren 20.000 kişinin anısına yapılmıştır. 1939 yılında ise buraya Balkan Şehitler Anıtı dikilmiştir. Edirne Türk İslam Eserleri Müzesi Edirne’nin en merak edilen yerlerinden birisi olan bu müze Selimiye Külliyesinin Dar-ül Hadis Medresesinde bulunmaktadır. Merkez ikçeye bağlı olup sergilenen eserler Osmanlı çini seramikleri, cam eşyalar, silahlar, levhalar, Edirne Sarayı mutfak eşyaları v.s. Müzede birçok oda bulunmakta ve her oda da farklı bir koleksiyon sergileniyor. Edirne Lozan Anıtı ve Müzesi Bu müze Trakya Üniversitesinin Rektörlük binasının bahçesinde bulunmaktadır. Ziyarete açılış tairhi ise 1998 yılı. Bu müzenin yapılış amacı, Lozan Antlaşmasının Edirne için ne kadar önemli olduğunu vurgulamaktıır. Burada göreceğiniz 3 farklı sütunlardan büyük olan Türkiye’yi küçük olanı Edirne’yi en küçük olan ise Karaağaç’ı temsil ediyor. Ayrıca bir tane kız figürü var. Bu figürün bir elinde Lozan Antlaşmasının belgesi dururken diğer elinde güvercin var.

Güzeller güzeli Edirne ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Edirne Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.