Düzce Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Düzce’ye gidip gezilecek yerleri gezmeden dönerseniz yazık edersiniz. Oldukça fazla gezilecek ve görülecek yere sahip olan Düzce iline gidenler şimdiden listesini hazırlamalılar. Gitmeden önce nereleri gezip nereleri göreceğinin listesini yaparak Düzce’ye gidince rahat eder.

Düzce Gezilecek Yerler ve Görülecek Yerler Aydınpınar Şelalesi Düzce Merkez ilçesinde bulunan bu şelale, tam bir şiir kıvamında. Adından da anlaşılacağı gibi Aydınpınar köyünde bulunan bu şelalede aynı zamanda yürüyüş parkuru da bulunmakta. Ayrıca trekking ve kamp yapma imkanınız da var. Ama isterseniz bölgedeki bungalov tipi evlerde de kalabilirsiniz. Bu şelaleye yakın bir alabalık tesisi var. İsterseniz yemeğinizi burada da yiyebilirsiniz. Samandere Şelalesi Orman Bakanlığı tarafından tabiat anıtı olarak tescillenen bu şelalenin il merkezine mesafesi 26 kilometredir. Sakin bir şekilde dinlenebilir ve suyun kimi zaman sakin kimi zaman hırçın sesini seveceksiniz. Adından da anlaşılacağı gibi Samandere köyünde bulunmaktadır. Güzeldere Şelalesi Düzce Gölyaka ilçesinde bulunan bu şelalenin ilçeye mesafesi 15 kilometredir. Özellikle sonbaharda sarı renge, ilkbaharda ise yeşile boyanan şelalenin her mevsim ayrı bir güzelliği vardır. Hem piknik yapabilir hemde stres atabilirsiniz. Akçakoca Ceneviz Kalesi Düzce merkeze olan mesafesi sadece 3 kilometredir. Doğa ile iç içe olan bu kale Cenevizliler tarafından inşa edilmiştir. Kalenin diğer bir güzelliği ise denizle dip dibe. İsterseniz piknik de yapabilirsiniz. Konuralp Müzesi Prusias Ad Hypium ismindeki antik Roma kentindeki eserleri korumak amacıyla bu müze kurulmuştur. 1977 yılında temeli atılan müze, maalesef 1992 yılında bitirilmiştir. Ama 1994 yılından sonra ziyaretçilere açılmıştır. Müzede toplamda 6 binden fazla eser bulunmakta. Bu eserler arasında binlerce sikke ve arkeolojik eser ile beraber yüzlerce etnografik eserde yer almakta. Melen Çayı Özellikle adrenalin dolu rafting yapılan bu çayın debisi özellikle Mart, Nisan ve Mayıs aylarında yüksektir. Marmara bölgesinin önemli rafting noktalarından birisidir. Bu çayın %80 Düzce sınırları içindedir. Düzce’de Gezilip Görülecek Diğer Yerler Hemşin Cami Fakıllı Mağarası Aktaş Şelalesi Kurugöl Kanyonu Çayağzı Plajı, Karaburun Plajı, Edilli Ağzı Plajı, Çuhallı Plajı v.b.

Güzeller güzeli Düzce ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Düzce Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.