Çanakkale Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Çanakkale tarihi bakımdan çok zengin bir geçmişe sahiptir. Çanakkale’de geçmişten günümüze birçok kaleler, camiler, kiliseler, ören yerleri, antik kentleri ve daha birçok tarihi yapılar mevcut. Çanakkale’nin bütün bu tarihi güzellikler bir bir görülmesi gereken yerlerdir ve keşke görebilsek. Ama bütün bunların dışında bir de Çanakkale’nin kendine özgü, fiziki şartlarından, bitki örtüsünden ve ikliminden kaynaklanan birçok doğal güzellikleri de bulunmakta. Bunlar genellikle yaylalar, şelaleler, göller, nehirler, dağlar ve daha neler neler…

Çanakkale Bozcaada Çanakkale’ye bağlı bir ilçe ve ülkemizin 3. büyük adası olan Bozacaada, Çanakkale’ye ayrı bir güzellik katmaktadır. Yüzölçümü 40 kilometrekare olan Bozcaada’nın anakaraya olan mesafesi ise 6 kilometredir. Türkiye’nin önemli bir turistik merkezi olmakla beraber birbirinden güzel tam birçok koy ve liman bulunmakta. Bunlar; Liman koyu Değirmenler koyu Poyraz limanı Çanak limanı Çapraz limanı Kocatarla limanı Lagor limanı Ayana limanı Ayazma koyu Sulubahçe koyu Habbeli koyu Bu koy ve limanlarda dalış turlaru düzenlenmektedir. Fatih Sultan Mehmet tarafından onarılan Venedik Kalesi Bozcaada’da öne çıkan güzelliklerden. Bu kale Bizans İmparatorluğu ve Ceneviz Cumhuriyeti zamanlarında kullanılan bir kaledir. Bol miktarda şarap tüketimi vardır. Bozcaada’da kurulan yeldeğirmenleri elektrik ihtiyacını önemli ölçüde karşılamaktadır. Konaklama için her türlü otel ve pansiyon mevcut. Bozcaada’ya gitmek için Çanakkale merkezden deniz otobüsleri ve Geyikli ilçesinden arabalı vapurları kullanabilirsiniz. Çanakkale Gökçeada Çanakkale’ye bağlı bir ilçe ve ülkemizin en büyük adası olan Gökçeada, Çanakkale’ye ayrı bir güzellik katmaktadır. Yüzölçümü 286 kilometrekare olan Gökçeada’nın 91 kilometre kıyı şeridi bulunmaktadır. Türkiye’nin önemli bir turistik merkezi olmakla beraber birbirinden güzel 12 adet yerleşim yeri bulunmakta. Bunlar Merkez / Çınarlı Dereköy Kaleköy Zeytinli köyü Tepeköy Uğurlu Köyü Bademli köyü Yeni Bademli köyü Eşelek Şahinkaya Şirinköy Yenimahalle Tepelerinde farklı tonlarda zeytin ve çam ağaçları bulunmaktadır. Ayrıca manastırlar da mevcuttur. Tatlı su kaynakları yönünden dünyanın sayılı adalarından birisi olan Gökçeada’da bulunan koylarda dalış turları düzenlenmektedir.

Güzeller güzeli Çanakkale ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Çanakkale Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.