Bingöl Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Bingöl tarihi bakımdan çok zengin bir geçmişe sahiptir. Bingöl’de geçmişten günümüze birçok kaleler, camiler, kiliseler, ören yerleri, antik kentleri ve daha birçok tarihi yapılar mevcut. Bingöl’ün bütün bu tarihi güzellikler bir bir görülmesi gereken yerlerdir ve keşke görebilsek. Ama bütün bunların dışında bir de Bingöl’ün kendine özgü, fiziki şartlarından, bitki örtüsünden ve ikliminden kaynaklanan birçok doğal güzellikleri de bulunmakta. Bunlar genellikle yaylalar, şelaleler, göller, nehirler, dağlar ve daha neler neler…

Bingöl Yüzen Ada Yüzen Ada, Bingöl’ün Solhan ilçesine bağlı olan bir doğal güzelliğimizdir. İlçenin Hazarşah köyünün Aksakal mevkisinde bulunan bu küçük ada etrafı dağlarla çevrilmiş bir krater gölüdür. Eşi benzeri olmayan krater gölündeki iki ada hareket etmekteler. Birbirinden bağımsız olan adaların üzerine çıktığınız zaman hareketi hissedebiliyorsunuz. Suyu tatlı olan bu krater gölünde aynı zamanda balıkta bulunmakta. Bingöl Kös Kaplıcaları Kös Kaplıcaları, Bingöl merkeze 20 kilometre mesafede olan doğal güzelliklerimizdendir. Kaplıca, Ilıcalar beldesinde olup ulaşım sıkıntısı yoktur. Kaplıca romatizme ve kadın hastalıklarına iyi gelmekte ve maden suyu olarak içilebilmektedir. Su sıcaklığı 40 derece ila 50 derece arasındadır. Mineral bakımından zengindir. Bingöl Sülbüs Dağı Sülbüs Dağı, Bingöl’ün Yaylıdere ilçesine bağlı olan bir doğal güzelliğimizdir. İlçenin kuzeybatısında yer alan bu dağ, volkanik bir dağ olup koni şeklindedir. Avcılık da yapılan bu dağ turizm açısından önemli bir yere sahiptir. Sülbüs Dağına ait efsane dahi vardır.

Güzeller güzeli Bingöl ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Bingöl Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.