Balıkesir Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Balıkesir’e gezmeye gidecek yada Balıkesir hakkında meraklı olanlar için Balıkesir ilinin nelerinin meşhur olduğunu sizlere anlatıyoruz. Kısaca Balıkesir ilinin neleri meşhurdur diye sıralamak gerekirse; Balıkesir’in Kozak yaylası, Cunda Adası, Agia Paraskevi Manastırı, Höşmerim, Balıkesir Kaymaklısı, Susurluk ayranı, Ayvalık tostu, Kuvayi Milliye Müzesi, Balıkesir Kazdağı Milli Parkı, Balıkesir Güre Kaplıcaları, Balıkesir’in Gönen ilçesi çok meşhurdur. Tarihi gezi alanları ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yöresel lezzetleriyle de dikkat çeken Balıkesir’de eski çağlarda Misyalıların yaşadığı bir yerleşim alanıydı. Tarihinden bu yana birçok önemli olaya şahit olan şehir, günümüzde gezilmesi gereken şehirler arasındadır. Balıkesir’in neyi meşhur, Balıkesir’de ne yenir diye merak ediyorsanız, görmenizi tavsiye ettiğimiz yerler ve tatmanızı önerdiğimiz lezzetler şöyle:

Kozak Yaylası Doğanın en şirin yüzlerinden biridir Kozak Yaylası. Yaylada 5 milyona yakın ağaç bulunmaktadır ve bölgenin oksijen deposu özelliğini taşır. Birçok köyü çevrelemektedir ve şehrin görülmesi gereken noktalarının başında gelir. Cunda Adası Cennetin yeryüzündeki karşılığıdır Cunda Adası. Masmavi denizinde dinlendirir gelen misafirlerini ve huzur verir çekici doğasında. Duyanların mutlaka gittiği, gidenlerin hiç unutamadığı Cunda Adası, gezilecek yerleriyle de keyifli zamanlarınıza yenilerini ekleyecek. Agia Paraskevi Manastırı Şehrin en fazla merak edilen yerlerinden biri de Agia Paraskevi Manastırı’dır. Dalyan’a kadar uzanan bu tarihi yapı, Çamlık Koyu’nun tam karşısındadır. Balıkesir’in tarihi yapıları arasındaki manastırı, gezi listenize eklemenizi öneririz.

Güzeller güzeli Balıkesir ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Balıkesir Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.