Afyon Parça Kontör Bayiliği Hakkında...

Afyon Ömer Kaplıcası İl merkezine 15 km uzaklıktaki bu kaplıca, Afyon’un önemli şifalı su kaynaklarından birisi. Şehir turizmine önemli katkıda bulunmaktadır. Başta romatizma, eklem ağrıları, kısırlık, bronşit gibi birçok hastalığa iyi geldiği belirtilmektedir. Kaplıca suları demir arsenik, silfat, nitrat, krom, bakır, magnezyum, kurşun, baryum, florür, karbondioksit ve çinko bulunmaktadır. Ayrıca bu bölgede bir çok otel mevcut. Konaklamak için bu otelleri kullanabilirsiniz.

Afyon Gedik Ahmet Paşa Medresesi Bir külliyenin bir parçası olan bu medrese 1472 yılında yapılmıştır. Yapımında kesme taş kullanılan, dikdörtgen yapılı olan ve Osmanlı mimarisini yansıtan medresenin mimarı ise Ayaz Ağa’dır. Ayrıca 2 büyük kubbesi, 24 küçük kubbesi ve hücreleri de mevcut. 1997 yılında itibaren ziyarete açılan medreseyi bir tarihi eser hayranı iseniz görmek isteyeceksiniz.

Güzeller güzeli Afyon ilimizde işyeriniz varsa (Bakkal, Kırtasiye, Telefoncu, Mandıra, Market ve Vergi Levhası olan tüm işletmeler) sitemizden Afyon Parça Kontör Bayiliği alarak, TL ve paket yüklemesi yaparak, müşterilerinizin fatura ödemelerini gerçekleştirip fazladan gelir elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim kısmından lütfen bize ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sadece parça kontör hizmeti verilmemektedir. Bunun yanısıra fatura ödeme bayiliği hizmeti de alabilirsiniz.